Quick Tabs (7.x-3.8) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: - None -
et: - Puudub -

en: One
et: Üks

en: Export
et: Ekspordi

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Path
et: Tee

en: Node
et: Postitus

en: Done
et: Valmis

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Normal
et: Tavaline

en: Clone
et: Klooni

en: Revert
et: Lähtesta

en: Style
et: Stiil

en: Storage
et: Ladu

en: No style
et: Pole stiile

en: Three
et: Kolm

en: Title field
et: Tiitli väli

en: Default style
et: Vaikimisi stiil

en: The node ID of the node.
et: Sisuelemendi ID

en: Tab weight
et: Saki kaal

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
et: "%" märk ei ole teekonna esimeses segmendis lubatud.

en: Styles
et: Stiilid

en: (active tab)
et: (aktiivne sakk)

en: View mode
et: Kuvarežiim
