Quick Tabs (7.x-3.8) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Node
ku: گرێ

en: Done
ku: تەواوبوو

en: Overridden
ku: پشتگوێ خراوە

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی
