Quick Tabs (7.x-3.8) - en to pl translation catalogue (62 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: One
pl: Jeden

en: Export
pl: Eksportuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Path
pl: Ścieżka

en: Node
pl: Węzeł

en: Done
pl: Gotowe

en: Overridden
pl: Nadpisany

en: Normal
pl: Zwykły

en: Select a view
pl: Wybierz widok

en: Clone
pl: Klonuj

en: Collapsible
pl: Zwijalne

en: Revert
pl: Przywróć

en: Style
pl: Styl

en: Storage
pl: Magazyn

en: No style
pl: Brak stylu

en: Two
pl: Dwa

en: Three
pl: Trzy

en: More tabs
pl: Więcej zakładek

en: Click here to add more tabs.
pl: Kliknij tutaj, aby dodać więcek zakładek.

en: Select a block
pl: Wybierz blok

en: Hide the title of this block
pl: Ukryj tytuł tego bloku

en: Tab type
pl: Typ zakładki

en: Title field
pl: Pole tytułu

en: You are not authorized to access this content.
pl: Nie masz uprawnień dostępu do tej treści.

en: Create blocks of tabbed content.
pl: Tworzenie bloków z zakładkami zawartości.

en: Select the default style for quicktabs.
pl: Wybierz domyślny styl dla quicktabs.

en: Default style
pl: Styl domyślny

en: Choose the quicktab style.
pl: Wybierz styl quicktab.

en: Add tab
pl: Dodaj zakładkę

en: Additional arguments to send to the view as if they were part of the URL in the form of arg1/arg2/arg3. You may use %0, %1, ..., %N to grab arguments from the URL.
pl: Dodatkowe argumenty do wysłania do widoku, tak jakby były częścią adresu URL w postaci arg1/arg2/arg3. Możesz użyć %0, %1, ..., %N, aby przechwycić argumenty z adresu URL.

en: The node ID of the node.
pl: ID węzła

en: Hide the title of this node
pl: Ukryj tytuł dla tego węzła

en: Click here to delete this tab.
pl: Kliknij tu aby usunąć tą zakładkę.

en: Tab title
pl: Tytuł zakładki

en: Tab weight
pl: Waga zakładki

en: Tab content
pl: Zawartość zakładki

en: At least one tab should be created.
pl: Należy stworzyć co najmniej jedną zakładkę.

en: Title is required for each tab.
pl: Tytuł jest wymagany dla każdej zakładki.

en: The default quicktab style has been saved.
pl: Domyślny styl quicktab został zapisany.

en: First tab
pl: Pierwsza zakładka

en: Second tab
pl: Druga zakładka

en: Third tab
pl: Trzecia zakładka

en: %style preview
pl: Podgląd %style

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
pl: Znak "%" nie może być stosowany w pierwszym segmencie ścieżki.

en: Styles
pl: Style

en: Default tab
pl: Domyślna zakładka

en: (active tab)
pl: (aktywna karta)

en: Renderer
pl: Silnik renderujący

en: Tab style
pl: Styl zakładki

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Administer Quicktabs
pl: Zarządzaj Quicktabs

en: You must specify a valid path.
pl: Musisz podać prawidłową ścieżkę.

en: JQuery UI options
pl: Opcje jQuery UI
