Quick Tabs (7.x-3.8) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Export
sk: Exportovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Path
sk: Cesta

en: Node
sk: Uzol

en: Done
sk: Hotovo

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: Normal
sk: Normálny

en: Select a view
sk: Vybrať view

en: Clone
sk: Klonovať

en: Collapsible
sk: Zbaliteľné

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Style
sk: Štýl

en: Storage
sk: Ukladanie

en: No style
sk: Žiaden štýl

en: More tabs
sk: Viac kariet

en: Create blocks of tabbed content.
sk: Vytvoriť bloky usporiadané do záložiek.

en: The node ID of the node.
sk: ID uzla

en: Tab weight
sk: Dôležitosť karty

en: Styles
sk: Štýly

en: (active tab)
sk: (aktívna karta)

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
