Quick Tabs (7.x-3.8) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Export
th: ส่งออก

en: Save
th: บันทึก

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Done
th: เสร็จสิ้น

en: Clone
th: โคลน

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Styles
th: ลักษณะ

en: (active tab)
th: (แท็บปัจจุบัน)

en: View mode
th: โหมดของวิว
