Quick Tabs (7.x-3.8) - en to uk translation catalogue (77 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: - None -
uk: - Немає -

en: One
uk: Один

en: Export
uk: Експортувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Path
uk: Шлях

en: Node
uk: Матеріал

en: Done
uk: Готово

en: Overridden
uk: Перевизначено

en: Normal
uk: Звичайне

en: Select a view
uk: Вибір виду

en: Clone
uk: Клонувати

en: Collapsible
uk: Згортуване

en: Revert
uk: Відновити

en: Style
uk: Стиль

en: Storage
uk: Сховище

en: No style
uk: Немає стилю

en: Two
uk: Два

en: Three
uk: Три

en: More tabs
uk: Більше вкладок

en: Click here to add more tabs.
uk: Клікніть тут щоб додати більше вкладок.

en: Select a block
uk: Виберіть блок

en: Hide the title of this block
uk: Ховати заголовок цього блоку.

en: Tab type
uk: Тип вкладки

en: Title field
uk: Поле заголовку

en: You are not authorized to access this content.
uk: У вас нема повноважень для доступу до цього вмісту.

en: Quicktabs
uk: Швидкі Вкладки

en: Create blocks of tabbed content.
uk: Створення блоків з вмістом у вкладках.

en: Select the default style for quicktabs.
uk: Виберіть типовий стиль для Швидких Вкладок.

en: Default style
uk: Базовий стиль

en: Choose the quicktab style.
uk: Виберіть стиль швидкої вкладки.

en: Add tab
uk: Додати вкладку

en: The node ID of the node.
uk: Ідентифікатор матеріалу.

en: Hide the title of this node
uk: Ховати заголовок матеріалу

en: Click here to delete this tab.
uk: Клікніть тут щоб вилучити цю вкладку.

en: Tab title
uk: Назва вкладки

en: Tab weight
uk: Вага вкладки

en: Tab content
uk: Вміст вкладки

en: Quicktab styles
uk: Стилі швидких вкладок

en: %style preview
uk: Перегляд %style

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
uk: "%" більше не може використовуватися в якості першого сегменту шляху.

en: Styles
uk: Стилі

en: Default tab
uk: Базова

en: Hide empty tabs
uk: Ховати порожні вкладки

en: (active tab)
uk: (активна вкладка)

en: Renderer
uk: Відображувач

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: List quicktabs
uk: Список швидких вкладок

en: Edit quicktab
uk: Змінити швидку вкладку

en: Load only the first tab on page view
uk: При перегляді сторінки завантажувати лише першу вкладку

en: The quicktabs machine name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
uk: Машинна назва швидкої вкладки має містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення.

en: Are you sure you want to delete the quicktab block %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити блок швидкої вкладки %title?

en: Place this code in your module's implementation of <code>hook_quicktabs_default_quicktabs()</code> to provide it as a default quicktab.
uk: Для задання цієї вкладки базовою розмістіть цей код у модулі, в місці реалізації хука <code>hook_quicktabs_default_quicktabs()</code>.

en: No quicktabs instances available.
uk: Жодних екземплярів швидких вкладок не доступно.

en: This will appear as the block title.
uk: Це з'явиться як заголовок блоку.

en: Choose how to render the content.
uk: Оберіть, як візуалізувати вміст.

en: The quicktabs machine name is required.
uk: Машинна назва Швидких вкладок є обов'язковою.

en: The Quicktabs instance has been updated.
uk: Екземпляр Швидких вкладок було успішно оновлено.

en: The Quicktabs instance has been created.
uk: Екземпляр Швидких вкладок було успішно створено.

en: The Quicktabs instance %name has been removed.
uk: Екземпляр Швидких вкладок %name було вилучено.

en: Each Quicktabs instance has a corresponding block that is managed on the <a href="@blocks">blocks administration page</a>.
uk: Кожен екземпляр вкладок має відповідний блок, який керується з адміністративної сторінки <a href="@blocks">Блоки</a>.

en: Administer Quicktabs
uk: Адміністрування швидких вкладок

en: Add Quicktabs Instance
uk: Додати екземпляр Швидких вкладок

en: Block module is not enabled, cannot display content.
uk: Модуль Блок не увімкнено, неможливо відобразити матеріал.

en: Quicktabs instance
uk: Екземпляр Швидких вкладок

en: Views module is not enabled, cannot display content.
uk: Модуль Види не увімкнено, неможливо відобразити матеріал.

en: The Quicktabs instance to put inside this tab.
uk: Екземпляр швидких вкладок для розміщення у цій вкладці.

en: You must specify a valid path.
uk: Ви маєте вказати чинний шлях.

en: Store tab state in the URL allowing for browser back / forward and bookmarks.
uk: Зберігати стан вкладки в URL; це дозволяє використовувати в браузері кнопки Назад / Вперед і закладки.

en: JQuery UI options
uk: Параметри JQuery UI
