Quick Tabs (7.x-3.8) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Export
ga: Easpórtáíl
