Quick Tabs (7.x-3.0-beta2) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: One
ro: Unu

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Path
ro: Cale

en: Node
ro: Nod

en: Done
ro: Gata

en: Teaser view
ro: Vizualizare sumar (teaser)

en: Overridden
ro: Suprascrisă

en: Select a view
ro: Selectează o vizualizare

en: Clone
ro: Clonare

en: Revert
ro: Revenire

en: Style
ro: Stil

en: Storage
ro: Depozitare

en: No style
ro: Fără stil

en: Three
ro: Trei

en: Title field
ro: Câmp titlu

en: Default style
ro: Stil implicit

en: The node ID of the node.
ro: Nid-ul nodului.

en: Tab weight
ro: Greutatea tabului

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
ro: "%" nu poate fi utilizat ca primul segment dintr-o cale.

en: Styles
ro: Stiluri
