Quicktabs OG Block (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Markup
ca: Marcatge

en: Configuration
ca: Configuració

en: Style
ca: Estil

en: No style
ca: Sense estil

en: Choose the quicktab style.
ca: Triar l'estil del Quick Tabs.

en: Default tab
ca: Pestanya predeterminada
