Quicktabs OG Block (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Markup
es: Marcado

en: Configuration
es: Configuración

en: Style
es: Estilo

en: No style
es: Sin estilo

en: Default tab
es: Pestaña por defecto
