Quicktabs OG Block (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Markup
hu: Jelölő

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Style
hu: Stílus

en: No style
hu: Nincs stílus

en: Choose the quicktab style.
hu: Fül stílus kiválasztása.
