Quicktabs OG Block (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Markup
ja: マークアップ

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Style
ja: スタイル

en: No style
ja: スタイルなし

en: Choose the quicktab style.
ja: クイックタブのスタイルを選択します。

en: Default tab
ja: デフォルトタブ
