Quicktabs OG Block (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Markup
nl: Opmaak

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Style
nl: Stijl

en: No style
nl: Geen stijl

en: Default tab
nl: Standaard tabblad
