Quicktabs OG Block (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Markup
pl: Znaczniki

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Style
pl: Styl

en: No style
pl: Brak stylu

en: Choose the quicktab style.
pl: Wybierz styl quicktab.

en: Default tab
pl: Domyślna zakładka
