Quicktabs OG Block (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Markup
pt: Marcação

en: Configuration
pt: Configurações

en: Style
pt: Estilo

en: No style
pt: Sem estilo

en: Choose the quicktab style.
pt: Escolha o estilo do quicktab

en: Default tab
pt: Aba padrão
