Quicktabs OG Block (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Markup
sv: Uppmärkning

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Style
sv: Stil

en: No style
sv: Ingen stil

en: Default tab
sv: Standardflik
