Quicktabs OG Block (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Markup
tr: Biçim

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: No style
tr: Stil yok

en: Choose the quicktab style.
tr: Quicktab stilini seçiniz.
