Quicktabs OG Block (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Style
de: Darstellung

en: No style
de: Kein Design

en: Choose the quicktab style.
de: Auswahl des Quick Tabs Stils

en: Default tab
de: Standardregisterkarte

en: Tab name
de: Reitername
