Quicktabs OG Block (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Markup
ru: Разметка

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Style
ru: Стиль

en: No style
ru: Нет стиля

en: Choose the quicktab style.
ru: Выбор стиля закладки.

en: Default tab
ru: Вкладка по умолчанию

en: Tab name
ru: Имя вкладки
