Quicktabs OG Block (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Markup
uk: Розмітка

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Style
uk: Стиль

en: No style
uk: Немає стилю

en: Choose the quicktab style.
uk: Виберіть стиль швидкої вкладки.

en: Default tab
uk: Базова
