Quick update (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Development
am: ልማት

en: Date
am: ቀን

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: Location
am: ቦታ

en: Clear
am: አጥራ
