Quick update (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Development
ast: Desendolcu

en: Date
ast: Data

en: None
ast: Nengún

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Location
ast: Llugar

en: Basic
ast: Básicu
