Quick update (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Development
az: Develop

en: Date
az: Tarix

en: None
az: Yoxdur

en: Variable
az: Dəyişən

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: Views
az: Görünüşlər

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Unknown
az: Naməlum

en: Location
az: Məkan

en: Basic
az: Əsas

en: Page Title
az: Səhifə başlığı

en: Context
az: Kontekst

en: About
az: Haqqında

en: Menu block
az: Menyu bloku

en: Recommended version
az: Tövsiyə olunan versiya

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Administration menu
az: Administrator menyusu
