Quick update (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Development
bg: Разработка

en: Date
bg: Дата

en: None
bg: Не

en: Variable
bg: Променлив

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Views
bg: Изгледи

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Location
bg: Местоположение

en: Media
bg: Медия

en: Calendar
bg: Календар

en: Clear
bg: Изчисти

en: Installed version
bg: Инсталирана версия

en: Recommended version
bg: Препоръчителна версия

en: Download these updates
bg: Свали тези обновления
