Quick update (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Date
bn: তারিখ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: Name
bn: নাম

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Location
bn: অবস্থান

en: Media
bn: মাধ্যম

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
