Quick update (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (47 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Date
ca: Data

en: None
ca: Cap

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Name
ca: Nom

en: Insert
ca: Insereix

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Custom Breadcrumbs
ca: Fil d'Ariadna personalitzat

en: Location
ca: Localització

en: Media
ca: Multimèdia

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Transliteration
ca: Transcripció

en: Calendar
ca: Calendari

en: Site map
ca: Mapa web

en: Basic
ca: Bàsic

en: Page Title
ca: Títol de la pàgina

en: Rules
ca: Regles

en: Address Field
ca: Camp de l'adreça

en: Feeds
ca: Canals

en: Clear
ca: Neteja

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Diff
ca: Diferència

en: Webform
ca: Formulari web

en: Internationalization
ca: Internacionalització

en: Advanced help
ca: Ajuda avançada

en: About
ca: Detalls

en: Menu block
ca: Bloc de menú

en: Installed version
ca: Versió instal·lada

en: Recommended version
ca: Versió recomanada

en: Backup and Migrate
ca: Còpia de seguretat i migració

en: Admin
ca: Administrador

en: External Links
ca: Enllaços externs

en: Uses
ca: Usos

en: Views Bulk Operations
ca: Operacions massives de les vistes

en: Administration menu
ca: Menú d'administració

en: Scheduler
ca: Programació

en: References
ca: Referències

en: Download these updates
ca: Descarrega aquestes actualitzacions

en: You must select at least one project to update.
ca: Heu de seleccionar com a mínim un projecte a actualitzar.

en: Downloading updates
ca: Descarregant les actualitzacions

en: Preparing to download selected updates
ca: Preparant per a descarregar les actualitzacions seleccionades

en: Entity reference
ca: Referència d'entitat

en: Responsive
ca: Responsiu

en: Printer, email and PDF versions
ca: Versions d'impressió, correu electrònic i PDF
