Quick update (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: Date
cs: Datum

en: None
cs: Žádné

en: Variable
cs: Proměnná

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Name
cs: Jméno

en: Insert
cs: Vložit

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Location
cs: Místo

en: Media
cs: Média

en: Calendar
cs: Kalendář

en: Basic
cs: Základní

en: Feeds
cs: Zdroje

en: Clear
cs: Vymazat

en: Context
cs: Kontext

en: About
cs: Popis

en: SMTP Authentication Support
cs: Podpora SMTP autentifikace

en: Installed version
cs: Nainstalovaná verze

en: Recommended version
cs: Doporučená verze

en: Admin
cs: Administrátor

en: External Links
cs: Externí odkazy

en: Uses
cs: Použití

en: Administration menu
cs: Administrační menu

en: Download these updates
cs: Stáhnout tyto aktualizace

en: You must select at least one project to update.
cs: Musíte vybrat nejméně jeden projekt k aktualizaci.

en: Downloading updates
cs: Stahuji aktualizace

en: Preparing to download selected updates
cs: Připravuji stažení vybraných aktualizací

en: Responsive
cs: Responzivní
