Quick update (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (34 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: Date
eu: Data

en: None
eu: Bat ere ez

en: Variable
eu: Aldagaia

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: Views
eu: Bistak

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Custom Breadcrumbs
eu: Ogi-apur Egokituak

en: Panels
eu: Panelak

en: Location
eu: Kokalekua

en: Transliteration
eu: Transliterazioa

en: Calendar
eu: Egutegia

en: Site map
eu: Gune mapa

en: Basic
eu: Basikoa

en: Page Title
eu: Orriaren Izenburua

en: Rules
eu: Erregelak

en: Clear
eu: Garbitu

en: Internationalization
eu: Nazioartekotzea

en: ImageCache
eu: Irudi cachea

en: jQuery Update
eu: jQuery Eguneraketa

en: Context
eu: Testuingurua

en: Advanced help
eu: Laguntza aurreratua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Installed version
eu: Instalatutako bertsioa

en: Recommended version
eu: Gomendatutako bertsioa

en: Admin
eu: Kudeatu

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Administration menu
eu: Kudeaketa menua

en: Download these updates
eu: Deskargatu eguneraketa hauek

en: Downloading updates
eu: Eguneraketak deskargatzen
