Quick update (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Date
fil: Petsa

en: Name
fil: Pangalan

en: Add
fil: Idagdag

en: View
fil: Tingnan

en: Administration menu
fil: Menu ng pangangasiwa
