Quick update (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Development
gu: વિકાસ

en: Date
gu: તારીખ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Link
gu: કડી

en: Name
gu: નામ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: View
gu: જુઓ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Location
gu: સ્થાન

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
