Quick update (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (60 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Date
hu: Dátum

en: None
hu: Nincs

en: Variable
hu: Változó

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Name
hu: Név

en: Insert
hu: Beszúrás

en: Views
hu: Nézetek

en: Add
hu: Hozzáadás

en: View
hu: Megtekintés

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Location
hu: Helyszín

en: Voting API
hu: Szavazás API

en: Media
hu: Média

en: Mobile
hu: Mobil

en: Transliteration
hu: Latinbetűs átirat

en: Calendar
hu: Naptár

en: Site map
hu: Oldaltérkép

en: Basic
hu: Alap

en: Redirect
hu: Átirányítás

en: Page Title
hu: Oldalcím

en: Rules
hu: Szabályok

en: Token
hu: Vezérjel

en: Address Field
hu: Címmező

en: Feeds
hu: Hírcsatornák

en: Clear
hu: Törlés

en: Features
hu: Jellemzők

en: Clean
hu: Tiszta

en: Webform
hu: Űrlap

en: Internationalization
hu: Nemzetköziesítés

en: Orange
hu: Narancs

en: Devel
hu: Fejleszt

en: Login Destination
hu: Belépési céloldal

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: About
hu: Leírás

en: Menu block
hu: Menüblokk

en: Installed version
hu: Telepített változat

en: Recommended version
hu: Ajánlott változat

en: Global Redirect
hu: Globális átirányítás

en: Backup and Migrate
hu: Mentés és költöztetés

en: Samara
hu: Szamara

en: External Links
hu: Külső hivatkozások

en: Uses
hu: Használat

en: Taxonomy menu
hu: Taxonómia menü

en: Views Bulk Operations
hu: <em>Views Bulk Operations</em>

en: Ubercart
hu: Übercart

en: Wysiwyg
hu: WYSIWYG

en: Administration menu
hu: Adminisztrációs menü

en: Sky
hu: Ég

en: XML sitemap
hu: XML webhelytérkép

en: References
hu: Hivatkozások

en: Download these updates
hu: Frissítések letöltése

en: You must select at least one project to update.
hu: Legalább egy frissítendő projektet ki kell választani.

en: Downloading updates
hu: Frissítések letöltése

en: Preparing to download selected updates
hu: Felkészülés a kiválasztott frissítések letöltésére

en: Touch
hu: Érintés

en: Entity reference
hu: Entitáshivatkozás

en: Responsive
hu: Alkalmazkodó

en: Field group
hu: Mezőcsoport
