Quick update (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Development
is: Þróun

en: Date
is: Dagsetning

en: None
is: Engin

en: Variable
is: Breyta

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Name
is: Nafn

en: Insert
is: Setja inn

en: Views
is: Gagnasýn

en: Add
is: Bæta við

en: View
is: Skoða

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Location
is: Staðsetning

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Calendar
is: Dagatal

en: Basic
is: Einfalt

en: Rules
is: Reglur

en: Clear
is: Hreinsa

en: jQuery Update
is: jQuery Uppfærsla

en: Context
is: Samhengi

en: Advanced help
is: Ýtarleg hjálp

en: About
is: Um
