Quick update (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Development
kk: Дамыту

en: Date
kk: Датасы

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Variable
kk: Мәң

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Location
kk: Орналасуы

en: Recommended version
kk: Ұсынылған нұсқа

en: Download these updates
kk: бұл жаңартуларды жүктеңiз

en: You must select at least one project to update.
kk: Кем дегенде бір жобаны қотару үшін таңдауға керек

en: Downloading updates
kk: Жаңартулар қотарылуда

en: Preparing to download selected updates
kk: Таңдаған жаңалықтарды қотаруға дайындау
