Quick update (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Date
lt: Data

en: None
lt: Joks

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Location
lt: Vieta

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Site map
lt: Svetainės struktūra

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Features
lt: Savybės

en: Webform
lt: Web forma

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Simplenews
lt: Naujienlaiškių modulis (Simplenews)

en: Context
lt: Kontekstas

en: Advanced help
lt: Išplėstinė pagalba

en: About
lt: Apie

en: Menu block
lt: Meniu blokas

en: Installed version
lt: Įdiegta versija

en: Recommended version
lt: Rekomenduojama versija

en: Backup and Migrate
lt: Kopijavimas ir Migravimas

en: Admin
lt: Adminas

en: Uses
lt: Naudoja

en: Administration menu
lt: Administravimo meniu

en: Scheduler
lt: Publikavimo grafikas

en: Download these updates
lt: Atsisiųskite šiuos atnaujinimus

en: You must select at least one project to update.
lt: Privalote pasirinkti bent vieną projektą atnaujinimui.

en: Downloading updates
lt: Atsiunčiami atnaujinimai

en: Preparing to download selected updates
lt: Ruošiamasi atsiųsti pažymėtus atnaujinimus

en: Localization update
lt: Lokalizacijos atnaujinimas

en: Entity reference
lt: Nurodyta esybė
