Quick update (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (38 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Date
lv: Datums

en: None
lv: Nav

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: Insert
lv: Ievietot

en: Views
lv: Skati

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Media
lv: Multivide

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Transliteration
lv: Transliterācija

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Site map
lv: Vietnes karte

en: Basic
lv: Pamata

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums

en: Token
lv: Marķieris

en: Feeds
lv: Plūsmas

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Diff
lv: Izmaiņas

en: Webform
lv: Webforma

en: Context
lv: Konteksts

en: About
lv: Par

en: Menu block
lv: Izvēlnes bloks

en: Recommended version
lv: Ieteicamā versija

en: Uses
lv: Lieto

en: Administration menu
lv: Administrācijas izvēlne

en: jQuery UI
lv: JQuey Lietotāja Interfeiss LI

en: Scheduler
lv: Plānotājs

en: Download these updates
lv: Lejupielādēt šos atjauninājumus

en: Downloading updates
lv: Lejuplādē atjauninājumus

en: Preparing to download selected updates
lv: Gatavojas lejuplādēt izvēlētos atjauninājumus

en: Responsive
lv: Responsīvs
