Quick update (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Poormanscron
ml: പുരാതനച്ചിത്രം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: None
ml: ഇല്ല

en: Variable
ml: വേരിയബിൾ

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Name
ml: പേര്

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
