Quick update (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Date
mn: Огноо

en: None
mn: Байхгүй

en: Variable
mn: Хувьсагч

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Insert
mn: Оруулах

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Location
mn: Байрлал

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Basic
mn: Үндсэн

en: Internationalization
mn: Олон хэлтэй болгох нь

en: Advanced help
mn: Мэргэжлийн тусламж
