Quick update (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Pathauto
my: လမ်းကြောင်းအားအလိုအလျောက်သတ်မှတ်ပါ

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: Advanced help
my: အဆင့်မြင့်အကူအညီများရယူရန်

en: About
my: အကြောင်း
