Quick update (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Development
os: Райрæзт

en: Date
os: Датæ

en: None
os: Нæйы

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд
