Quick update (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (28 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: Date
fa: تاریخ

en: None
fa: هیچ

en: Variable
fa: متغیر

en: Link
fa: واصلی

en: Image
fa: تصویر

en: Name
fa: نام

en: Views
fa: نماها

en: Add
fa: افزودن

en: View
fa: مشاهده

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Location
fa: مکان

en: Media
fa: رسانه

en: Basic
fa: پایه

en: Token
fa: توکن

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Context
fa: زمینه

en: About
fa: درباره

en: Installed version
fa: نسخه نصب شده

en: Recommended version
fa: نسخه توصیه شده

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Google Analytics
fa: تحلیل‌گر گوگل

en: Chaos tool suite
fa: مجموعه ابزار Chaos

en: Administration menu
fa: قائمی مدیریت

en: Download these updates
fa: دریافت این به‌روزرسانی‌ها

en: You must select at least one project to update.
fa: شما باید حداقل یک پروژه را برای به‌روز‌رسانی انتخاب کنید.

en: Downloading updates
fa: در حال دانلود به‌روز‌رسانی‌ها

en: Preparing to download selected updates
fa: آماده شدن برای دانلود به‌روز‌رسانی‌های انتخاب شده
