Quick update (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (36 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Date
ro: Data

en: None
ro: Nimic

en: Variable
ro: Variabilă

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Name
ro: Nume

en: Insert
ro: Inserare

en: Views
ro: Vizualizări

en: Add
ro: Adaugă

en: View
ro: Afişează

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Custom Breadcrumbs
ro: Personalizare Breadcrumb-uri

en: Location
ro: Locaţia

en: Voting API
ro: API Votare

en: Transliteration
ro: Transilterație

en: Basic
ro: Simplu

en: Redirect
ro: Redirecționare

en: Page Title
ro: Titlu Pagină

en: Rules
ro: Reguli

en: Token
ro: Simbol

en: Clear
ro: Elimină

en: Features
ro: Caracteristici

en: About
ro: Despre

en: Menu block
ro: Bloc de meniu

en: Installed version
ro: Versiunea instalată

en: Recommended version
ro: Versiunea recomandată

en: Admin
ro: Administrator

en: Uses
ro: Foloseşte

en: Administration menu
ro: Meniul de administrare

en: Download these updates
ro: Descărcați aceste actualizări

en: You must select at least one project to update.
ro: Trebuie să alegi cel puțin un proiect pentru actualizare.

en: Downloading updates
ro: Se descarcă actualizările

en: Preparing to download selected updates
ro: Pregătire pentru descărcarea actualizărilor selectate

en: Entity reference
ro: Referință entitate

en: Responsive
ro: Adaptiv
