Quick update (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (45 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: Date
sk: Dátum

en: None
sk: Žiadne

en: Variable
sk: Premenná

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Insert
sk: Vložiť

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Panels
sk: Panely

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Media
sk: Médiá

en: Mobile
sk: Mobil

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Site map
sk: Mapa webu

en: Basic
sk: Základné

en: Page Title
sk: Nadpis stránky

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Feeds
sk: Kanály správ

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Clean
sk: Čistá

en: Diff
sk: Rozdiel

en: Webform
sk: Webformulár

en: Internationalization
sk: Internacionalizácia

en: Context
sk: Kontext

en: Advanced help
sk: Pokročilá pomoc

en: About
sk: Informácie o

en: Menu block
sk: Blok menu

en: Installed version
sk: Nainštalovaná verzia

en: Recommended version
sk: Odporúčaná verzia

en: Content Access
sk: Prístp k obsahu

en: Backup and Migrate
sk: Záloha a migrácia

en: Admin
sk: Administrátor

en: Uses
sk: Používa

en: Administration menu
sk: Administračné menu

en: Scheduler
sk: Plánovač

en: XML sitemap
sk: XML mapa stránky

en: Download these updates
sk: Prevziať aktualizácie

en: You must select at least one project to update.
sk: Zvoľte aspoň jeden projekt, ktorý chcete aktualizovať.

en: Downloading updates
sk: Preberanie aktualizácií

en: Preparing to download selected updates
sk: Prípravuje sa preberanie zvolených aktualizácií
