Quick update (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Development
sl: Razvoj

en: Date
sl: Datum

en: None
sl: Brez

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Unknown
sl: Neznan

en: Location
sl: Mesto

en: Basic
sl: Osnovno

en: Clean
sl: Čista

en: Context
sl: Kontekst

en: About
sl: O modulu

en: Installed version
sl: Nameščena različica

en: Recommended version
sl: Priporočena različica

en: Admin
sl: Skrbnik

en: Uses
sl: Uporablja
