Quick update (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (53 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Date
sv: Datum

en: None
sv: Ingen

en: Variable
sv: Variabel

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Name
sv: Namn

en: Insert
sv: Infoga

en: Views
sv: Vyer

en: Add
sv: Lägg till

en: View
sv: Visa

en: Unknown
sv: Okänd

en: Location
sv: Plats

en: Transliteration
sv: Omskrivning

en: Calendar
sv: Kalender

en: Site map
sv: Översikt över webbplats

en: Basic
sv: Grundläggande

en: Redirect
sv: Omdirigera

en: Page Title
sv: Sidtitel

en: Rules
sv: Regler

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Address Field
sv: Adressfält

en: Feeds
sv: Innehållsflöden

en: Clear
sv: Rensa

en: Features
sv: Funktioner

en: Clean
sv: Ren

en: Diff
sv: Skillnad

en: Mime Mail
sv: Mime mail

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Context
sv: Sammanhang

en: About
sv: Om

en: SMTP Authentication Support
sv: Verifiering av SMTP

en: Menu block
sv: Menyblock

en: Installed version
sv: Installerad version

en: Recommended version
sv: Rekommenderad version

en: Content Access
sv: Åtkomst till innehåll

en: Backup and Migrate
sv: Säkerhetskopiera och flytta

en: Admin
sv: Administrera

en: Uses
sv: Använder

en: Taxonomy menu
sv: Taxonomimeny

en: Administration menu
sv: Administrationsmeny

en: Scheduler
sv: Schemaläggaren

en: References
sv: Referenser

en: Automatic Nodetitles
sv: Automatiska nodtitlar

en: Download these updates
sv: Ladda ned dessa uppdateringar

en: You must select at least one project to update.
sv: Du måste välja åtminstone ett projekt att uppdatera.

en: Downloading updates
sv: Laddar ned uppdateringar

en: Preparing to download selected updates
sv: Förbereder för att ladda ned valda uppdateringar

en: FileField Sources
sv: Källor för FileField

en: Menu attributes
sv: Egenskaper för meny

en: Localization update
sv: Uppdatering av språkanpassning

en: Entity reference
sv: Objektsreferens

en: Responsive
sv: Följsam
