Quick update (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: None
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Insert
ug: قىستۇرۇش

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Location
ug: ئورنى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Calendar
ug: كالىندار

en: Site map
ug: بېكەت خەرىتىسى

en: Redirect
ug: يېڭى مەنزىل

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Orange
ug: سارغۇچ

en: About
ug: ھەققىدە

en: Backup and Migrate
ug: بېكەتنى زاپاسلاش ۋە كۆچۈش

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Download these updates
ug: يېڭى پروگراممىلارنى چۈشۈرۈش
