Quick update (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (44 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Date
vi: Ngày tháng

en: None
vi: Không có

en: Variable
vi: Biến

en: Link
vi: Liên kết

en: Image
vi: Ảnh

en: Name
vi: Tên

en: Insert
vi: Chèn

en: Add
vi: Thêm

en: View
vi: Xem

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Location
vi: Vị trí

en: Media
vi: Phương tiện

en: Transliteration
vi: Chuyển chữ

en: Site map
vi: Sơ đồ trang web

en: Pathauto
vi: Đường dẫn tự động

en: Basic
vi: Cơ bản

en: Page Title
vi: Tên trang

en: Rules
vi: Quy tắc

en: Address Field
vi: Trường địa chỉ

en: Clear
vi: Dọn dẹp

en: Features
vi: Tính năng

en: Clean
vi: Dọn

en: Diff
vi: Khác biệt

en: Internationalization
vi: Quốc tế hóa

en: Orange
vi: Da cam

en: Context
vi: Ngữ cảnh

en: Advanced help
vi: Trợ giúp mở rộng

en: About
vi: Giới thiệu

en: SMTP Authentication Support
vi: Hỗ trợ xác thực SMTP

en: Installed version
vi: Phiên bản đã cài đặt

en: Recommended version
vi: Phiên bản nên dùng

en: Global Redirect
vi: Đổi hướng toàn cục

en: Backup and Migrate
vi: Sao lưu và Di chuyển dữ liệu

en: Busy
vi: Bận

en: Uses
vi: Sử dụng

en: LoginToboggan
vi: Thiết lập Đăng nhập và Đăng ký

en: Administration menu
vi: Menu Admin

en: Strongarm
vi: Thao tác với các giá trị mặc định

en: Download these updates
vi: Tải các cập nhật về

en: You must select at least one project to update.
vi: Bạn phải chọn ít nhất 1 dự án để tiến hành cập nhật.

en: Downloading updates
vi: Đang tải các bản cập nhật

en: Preparing to download selected updates
vi: Chuẩn bị tải các bản cập nhật đã chọn về.

en: Printer, email and PDF versions
vi: Bản In, Email hay PDF
