Quick update (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Date
af: Datum

en: None
af: Geen

en: Variable
af: Veranderlike

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Unknown
af: Onbekend

en: Location
af: Ligging

en: Administration menu
af: Administratiewe kieslys
