Quick update (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (37 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: None
bo: མེད།

en: Variable
bo: འགྱུར་ཚད།

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Name
bo: མིང

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Panels
bo: ངོས་པང་།

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Feeds
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Internationalization
bo: རྒྱལ་སྤྱི་ཅན།

en: Devel
bo: གསར་འདོན།

en: Login Destination
bo: དམིགས་གནས་སུ་འཇུག་པ།

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Advanced help
bo: མཐོ་རིམ་རོགས་རམ།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Installed version
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་པའི་པར་གཞི

en: Recommended version
bo: འོས་སྦྱོར་གྱི་པར་གཞི

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Google Analytics
bo: ཀོ་ཀུ་དབྱེ་ཞིབ།

en: Chaos tool suite
bo: Chaos ལག་ཆ་ཡོངས

en: Administration menu
bo: དོ་དམ་གདམ་བྱང་།(མར་འཐེན།)

en: Download these updates
bo: གསར་སྒྱུར་འདི་དག་ཚུར་ལེན

en: You must select at least one project to update.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་མ་མཐར་ཡང་ལས་གཞི་ཅིག་བདམས་ནས་གསར་སྒྱུར་བྱེད་དགོས།

en: Downloading updates
bo: གསར་སྒྱུར་གྱི་ནང་དོན་ཚུར་ལེན་བཞིན་ཡོད

en: Preparing to download selected updates
bo: བདམས་ཟིན་པའི་གསར་སྒྱུར་ཚུར་ལེན་གྲབ་བྱེད་བཞིནཡོད།
