Quick update (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Date
bs: Datum

en: None
bs: Nijedan

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Location
bs: Lokacija

en: Calendar
bs: Kalendar

en: Basic
bs: Obični
