Quick update (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (52 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Poormanscron
da: Fattigmands-cron

en: Date
da: Dato

en: None
da: Ingen

en: Variable
da: Variabel

en: Image
da: Billede

en: Name
da: Navn

en: Insert
da: Indsæt

en: Add
da: Tilføj

en: View
da: Vis

en: Unknown
da: Ukendt

en: Panels
da: Paneler

en: Location
da: Lokation

en: Transliteration
da: Translitteration

en: Calendar
da: Kalender

en: Site map
da: Sitemap

en: Basic
da: Grundlæggende

en: Rules
da: Regler

en: Token
da: Symbol

en: Address Field
da: Adressefelt

en: Clear
da: Ryd

en: Clean
da: Ryd

en: Webform
da: Webformular

en: Internationalization
da: Internationalisering

en: Path Redirect
da: Stiomdirigering

en: Devel
da: Udvikling

en: Context
da: Kontekst

en: Advanced help
da: Avanceret hjælp

en: About
da: Om

en: SMTP Authentication Support
da: Understøttelse af SMTP-godkendelse

en: Nodequeue
da: Nodekø

en: Menu block
da: Menublok

en: Installed version
da: Installeret version

en: Recommended version
da: Anbefalet version

en: Global Redirect
da: Global Omdirigering

en: Backup and Migrate
da: Sikkerhedskopiér og migrér

en: Admin
da: Administration

en: Uses
da: Bruger

en: Taxonomy menu
da: Taxonomy Menu

en: Wysiwyg
da: WYSIWYG

en: Administration menu
da: Administrationsmenu

en: Scheduler
da: Planlægning

en: Automatic Nodetitles
da: Automatiske titler

en: Download these updates
da: Download disse opdateringer

en: You must select at least one project to update.
da: Du skal vælge mindst ét projekt for at opdatere.

en: Downloading updates
da: Download opdateringer

en: Preparing to download selected updates
da: Forbereder download af de valgte opdateringer

en: FileField Sources
da: FileField kilder

en: Job Scheduler
da: Planlægger kørsel af jobs.

en: Entity reference
da: Entityreference

en: Responsive
da: Responsivt

en: Printer, email and PDF versions
da: Printer-, e-mail og PDF-versioner
